Workshop Urob si sama BODKABELKU pravidelne v centre JERAN

BODKABELKY naživo v Cafe Racine v Košiciach

Niečo o mne

Volám sa Daniela Arúna Vávrová. Som človek, žena na ceste… prirodzená, pokojného temperamentu, dobroprajná, veľkorysá, objavujúca svoj potenciál a otvárajúca sa mu.
Moje druhé meno – Arúna – je moje hlbšie meno.

Som spokojná manželka, matka jedného syna, ktorý bol na 1. stupni ZŠ vzdelávaný doma. Vzdelaním som matematička, zmysluplnou životnou realizáciou bylinkárka a masérka.
Milujem a objavujem tanec a prácu s telom, spev a hudbu, viem byť užitočná v tímovej práci, so zameraním na rozpracovanie detailov v smere účelnosti a krásna.

Keď som mala 28 rokov, z minulosti mojich predkov sa do môjho vedomia vynorila ťažká ženská skúsenosť, ktorú som v sebe nosila od počiatku, aniž by som si jej bola vedomá. A pred časom – to som mala 52 rokov – dozrel čas, moja ochota a pripravenosť túto skúsenosť (za podpory múdrej ženy) uzavrieť. Moja téma je Čistota.

V dôsledku tohoto uzdravenia som pocítila veľký nárast energie a jedným z plodov je aj tento handmade projekt – kabelky značky BODKABELKA.
Celá moja téma je samozrejme súčasťou spôsobu, akým tvorím… a moja uzavretá skúsenosť slúži podpore vedomia Čistoty ženy

Tak vitajte na mojej stránke a nakuknite medzi Bodkabelky.